قیمت آسانسور شیشه ای

تولیدی آسانسور یاران یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده انواع آسانسور از جمله اسانسور شیشه ای می‌باشد ، قیمت های انواع اسانسور شیشه ای به دلیل نوسان های شدید بازار قابل درج در سایت نمی‌باشد همچنین یکی از دلایل اصلی نبود ثبات قیمت در تهیه و تولید اسانسور شیشه ای یا پانوراما متفاوت بودن نوع سفارش و متریال به کار رفته با توجه به انتخاب مشتری می‌باشد.

موارد تاثیر گذار بر قیمت اسانسور شیشه ای

از اصلی ترین مواردی که بر روی قیمت یک آسانسور کامل شیشه ای تاثیر می‌گذارد موتور به کار رفته در آن می‌باشد ، در برخی موارد به دلیل داشتن طبقات کم از موتور های ارزان تر و یا موتور هیدرولیکی روغنی استفاده می‌شود تا در نهایت از هزینه های خرید موتور کاسته شود.

از موارد دیگر که بر روی قیمت آسانسور شیشه ای تاثیر زیادی میگذارد نوع طراحی ان است که می‌تواند با توجه به نظر شما و سفارش شما طراحی شود که با توجه به آسانی و سختی انواع طراحی کابین آسانسور شیشه ای برآورد قیمت خواهد شد و به شما اعلام می‌شود.

موارد ذکر شده که تاثیر اصلی بر روی قیمت آسانسور شیشه ای دارند تنها موارد اصلی بودند که امروزه باید به آن ها توجه شود اما موارد دیگری همچون داشتن استاندارد بالا و یا استفاده از تزئینات به خصوص بر روی قیمت ان تاثیر گذار خواهد بود.

استعلام قیمت آسانسور

 شیشه ای

پس نمیتوانیم به صورت مستقیم به شما اعلام هزینه کنیم ابتدا باید میزان ظرفیت و طبقات شما اعلام شود سپس نوع اسانسور شیشه ای از سوی شما اعلام شود و در اخر طراحی آن مشخص شود تا بتوانیم برآورد قیمت داشته باشیم.

اما جای نگرانی نیست شما عزیزان می‌توانید در روز های کاری با مشاورین گروه تولیدی یاران در تماس باشید تا با توجه به نیاز شما و انتخاب نوع متریال به کاربرده در ساخت آسانسور شیشه ای قیمت روز را به شما اعلام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان انواع آسانسور شیشه ای می‌توانید با مشاورین فروش ما در تماس باشید.

 

تماس با ما

آخرین اخبار و مقالات آسانسور

آسانسور مغناطیسی
مقالات

آسانسور مغناطیسی

یکی دیگر از انواع آسانسور ها که در بسیار از امکان خاص کاربرد دارد اسانسور مغناطیسی است با تیم اسانسور یاران همراه باشید تا با

بیشتر بخوانید »
براکت
قطعات آسانسور

براکت آسانسور

در این مقاله از وب سایت اسانسور یاران میخواهیم به یکی از اصلی ترین قطعات براکت آسانسور بپردازیم پس با ما همراه باشید. کاربرد براکت

بیشتر بخوانید »