آسانسور ها انواع مختلفی دارند که سبب می‌شود قیمت آسانسور ها با یکدیگر متفاوت باشد. عوامل زیادی است که بر روی قیمت نهایی ساخت و اجراء یک آسانسور ممکن است تاثیر گذار باشد به همین دلیل نمی‌توانیم قیمت دقیقی از آن را اعلام کنیم.

قیمت کابین آسانسور

یکی از اصلی ترین مواردی که بر روی قیمت یک آسانسور تاثیر زیادی دارد کابین و طراحی آن می‌باشد ، متریال به کاربرده شده در داخل کابین بستگی دارد از چه جنس و نوعی باشد. برای مثال یک کابین تولید شده از جنس ام دی اف با یک کابین تولید شده از شیشه قیمت نسبتا پایین تری دارد ، این در حالی است که سنگ و نمای به کار رفته در داخل کابین یکسان باشند ، اما در صورتی که تغیراتی در داخل آن داده شود به مراتب قیمت اسانسور و کابین بالاتر خواهد رفت.

قیمت سنگ کابین آسانسور

از دیگر مواردی که ممکن است بر روی قیمت یک آسانسور تاثیر زیادی داشته باشد ، سنگ کف کابین اسانسور است ، گاهاً مشتریان در هنگام سفارش سنگ به کار برده شده را از جنس مرمر و یا سنگ های قیمتی دیگر می‌خواهند که همین موضوع تاثیر بسیاری بر روی قیمت دارد. یکی دیگر از مواردی که در قیمت کابین اسانسور تاثیر گذار است نوع نورپردازی در داخل آن است که سبب می‌شود زیبایی کابین چندین برابر باشد. در برخی موارد استفاده از طراحی خاص ممکن است سبب بالارفتن هزینه های ساخت شود که نباید آن را نادیده گرفت. قیمت کابین

قیمت موتور آسانسور

عامل بعدی تاثیر گذار بر روی قیمت یک آسانسور آماده موتور به کارگرفته در طراحی اسانسور است ، برای مثال موتور کره ای آسانسور با یک موتور تولید ایران قیمت های متفاوتی دارند و گاهاً کاهش قیمت نسبت به موتور های خارجی تا 50 درصد دیده می‌شود.

قیمت تابلو فرمان آسانسور

تابلو فرمان آسانسور نقش بسیار زیادی در تعیین حرکت آن دارد ، برای مثال تابلو فرمان اتوماتیک و تابلو فرمان دو سرعته تفاوت هایی نسبت به یک دیگر دارند ، که همواره نسبت به انتخاب شما تابلو فرمان دو سرعته نسبت به تابلو فرمان اتوماتیک قیمت ارزان تری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و آشنایی با انواع تابلو فرمان می‌توانید به مقاله بروید.

قیمت ریل آسانسور

اما از همه موارد که بگذریم بحث ریل آسانسور مطرح است که وظیفه بسیار مهمی در جا به جایی دارند ، در حال حاضر در ایران ریل های مختلف با جنس های متفاوتی وجود دارد که بستگی دارد هزینه ای که شما می‌خواهید بابت خرید ریل انجام بدهید و کیفیتی که میخواهید چقدر خوب باشد.   با توجه به موارد ذکر شده و نوسان شدید قیمت روز بازار ایران در خرید قطعات آسانسور سبب شده است تا نتوانیم قیمتی دقیق از انواع آسانسور ساختمانی و یا کارگاهی را در خدمت شما قرار بدهیم. بدیهی است برای مشاوره خرید و یا استعلام قیمت آسانسور می‌توانید با مشاورین گروه یاران در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

مشاوره آسانسور

021-88624549

تماس با ما