انواع کابین آسانسور

انواع کابین آسانسور
کابین آسانسور دارای انواع مختلفی می‌باشد که در این مقاله از وب سایت آسانسور یاران به بررسی انواع کابین آسانسور میپردازیم پس با ما همراه باشید تا در مورد انواع کابین و متریال مورد استفاده در آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بررسی انواع کابین اسانسور


کابین اسانسور را بر اساس نوع متریال به کار رفته در داخل آن دسته بندی می‌کنند که به صورت کلی به 3 دسته تقسیم می‌شوند. که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها و نوع کاربردشان می‌پردازیم.

کابین آسانسور شیشه‌ای

هر یک از کابین های آسانسور با توجه به متریال تولید شده دارای قیمت های متفاوت می‌باشند ، برای مثال در هنگام ساخت آسانسور شیشه ای نیاز به استفاده از شیشه های چند جداره با قطر های بالا می‌باشید که از لحاظ استاندارد آسانسور هم مورد تایید باشد. همین موضوع به صورت مستقیم بر روی قیمت آن به نوع شیشه بستگی دارد و باید قیمت روز شیشه محاسبه و برآورد شود. کاربرد کابین شیشه ای معمولا در آسانسور فضای باز یا اسانسور های داخل در مجتمع تجاری ، مراکز خرید مورد استفاده قرار میگیرد ، دلیل استفاده از این نوع داشتن ویوو کلی از فضای داخل و یا طبیعت در قسمت بیرون و فضای باز میباشد که جلوه خاصی را به مسافران اسانسور میدهد.

جهت مشاهده انواع کابین شیشه ای می‌توانید به فروشگاه کابین GLASS یاران مراجعه کنید.

کابین آسانسور ام دی اف(MDF)

کابین آسانسورMDF یکی از اصلی ترین کابین ها در صنعت اسانسور ایران و جهان می‌باشند ، این کابین ها به دلیل داشتن قیمت پایین نسب به کابین شیشه ای و استیل از مورد تقاضای عموم است ، کیفیت کابین های ام دی اف بالا می‌باشند. کاربر انواع کابین ام دی اف در ساختمان ها و محتمع های مسکونی است که دارای تعداد طبقات کم دارند ، دلیل استفاده از ام دی اف در تعداد واحد های کم این است که کابین ام دی اف بسیار سنگین می‌باشد همین موضوع سبب می‌شود تا نتواند وزن سنگین را تا ارتفاعات بسیار حمل کند همچنین ممکن است در برج ها و ساختمان هایی با ارتفاع زیاد مورد پسند عموم نباشد.

جهت مشاهده انواع کابین ام دی اف می‌توانید به فروشگاه کابینMDF یاران مراجعه کنید.

کابین استیل آسانسور

از شیک ترین و گران ترین کابین های آسانسور میتوانیم به نوع استیل آن اشاره کرد این نوع به دلیل داشتن طراح و زیبایی مینیمالی که دارد سبب شده است در مراکز پر رفت و آمد و شلوغ بسیار کار آمد و مورد پسند عموم مردم باشد. به همین دلیل استفاده از کابین استیل در ساختمان هایی با ارتفاع بسیار زیاد و تعداد طبقات زیاد مورد استفاده قرار میگیرد، کابین استیل دارای وزن کمتر نسبت به کابین اسانسور MDF میباشد همین موضوع سبب شده است در ارتفاعات زیاد مورد استفاده قرار بگیرد.

جهت مشاهده انواع کابین استیل می‌توانید به فروشگاه کابین استیل یاران مراجعه کنید.

قیمت کابین اسانسور


با توجه به نوع کابین مورد استفاده شما انواع کابین آسانسور قیمت های به روز و متفاوتی دارند ، برای مثال قیمت یک کابین استیل به نوع ورق استیل و قیمت روز انواع ورق به کار رفته در داخل آن بستگی دارد  پس به صورت دقیق نمی‌توانیم قیمتی را برای شما برآورد کنیم به همین دلیل قیمت های کابین با توجه به نوع و مدل انتخابی شما پس از بررسی کارشناسان آسانسور یاران به شما اعلام خواهد شد.  

گالری نمونه انواع کابین آسانسور

تماس با ما

آخرین اخبار و مقالات آسانسور