نصب آسانسور

نصب آسانسور

نصب آسانسور یکی از اصلی ترین و مهم ترین مراحل است که در هنگام راه اندازی یک آسانسور باید رعایت شود ، استفاده از تیم متخصص آسانسور و پله برقی برای نصب و راه اندازی آسانسور ساختمانی و کارگاهی بسیار مهم است.

استفاده از کردن از استاندارد های سازمان استاندارد کشور و به کارگیری این استاندارد ها در ساخت و نصب انواع آسانسور های بسیار مهم تلقی می‌شود به همین دلیل به شما پیشنهاد میکنیم از یک تیم خوب و خبره در این زمینه استفاده کنید.

نیروی متخصص نصاب آسانسور

به کارگیری نیروی متخصص به شما این امکان را میدهد در زمان دریافت استاندارد های آسانسور به راحتی بتوانید این مراحله را بگذرانید و هیچ گاه اسانسور شما دچار سانحه نخواهد شد ، بدیهی است آسانسور هایی که دارای استاندارد های لازم نمی‌باشند در زمان سانحه هیچ گونه تعهد از سوی بیمه برای این آسانسور ها تعلق نخواهد گرفت.

پس نصب آسانسور و رعایت استاندارد های روز اسانسور در ایران و تمام کشور های جهان بسیار حائز اهمیت است پس بهتر است در هنگام نصب با دقت و رعایت اصول این کار انجام شود تا دچار مشکل نشوید.

نصب انواع آسانسور و راه اندازی آن با یک دیگر متفاوت است برای مثال فاصله در اسانسور هیدرولیکی و آسانسور کششی متفاوت است و باید این میزان فاصله های کف و سقف در این نوع آسانسور ها به درستی رعایت شود ، اتاق آسانسور در جایی که موتور آسانسور در داخل آن قرار خواهد گرفت باید ایزوله باشد و از استاندارد ها برخوردار باشد.

طرز ایزوله کردن کابین آسانسور و ایست کامل در تمام طبقات از اصلی ترین مواردی است که گاهاً به ان توجه نمی‌شود و یکی از اصلی ترین عوامل نقض کننده در زمان سانحه در چال و کابین آسانسور محسوب می‌شود.

پس اگر به دنبال استاندارد و جلوگیری از اتفاق های ناگوار هستید باید استاندارد های ساخت آسانسور را به خوبی در هنگام نصب رعایت کنید و از دیوارکشی و ریل های با مقاومت بالا در چاله آسانسور استفاده شود.

اصلی ترین موارد در زمان نصب یک اسانسور استفاده از اتاقک موتورخانه و استفاده از ریل های آسانسور با کیفیت بالا می‌باشد استفاده از موارد گفته شده به جلوگیری از سانحه در حین حمل و نقل با آسانسور کمک خواهد کرد.

نقشه کشی قبل از نصب آسانسور

یکی از اصلی ترین مواردی که متاسفانه امروزه شرکت های نصاب در زمینه آسانسور ان را رعایت نمیکنند به کارگیری نقشه کلی برای آسانسور و نحوه چال آسانسور می‌باشد ، قبل از نصب باید حتماً ابعاد آن را داشته باشیم تابتوانیم به خوبی آسانسور را نصب کنیم و در نهایت تمام فاصله ها به خوبی در هنگام نصب رعایت شود.

قطعات نصب آسانسور

در زمان نصب نیاز به برخی قطعات است که باید از بهترین اجناس استفاده شود به کارگیری ریل آسانسور ضد زنگ از اصلی ترین مواردی است که باید در هنگام خرید و نصب ریل به کارگرفته شود ، دارا بودن دیوارکشی اصولی ، داشتن نقشه دقیق از ارتفاع حداقل و حداکثر اولین و آخرین کف توقف آسانسور بسیار مهم است که تاثیر مستقیم بر نوع و متریال به کاررفته دارد.

استاندارد آسانسور

اگر به دنبال استاندارد های روز اسانسور هستید و میخواهید از خدمات بیمه ای به صورت مطمئن استفاده نمایید تا در زمان اتفاق و سانحه نگرانی نداشته باشید باید از استاندارد اسانسور در هنگام نصب استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و در خواست متخصص نصاب اسانسور می‌توانید با تیم آسانسور یاران در تماس باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند.

تماس با ما

آخرین اخبار و مقالات آسانسور

آسانسور مغناطیسی
مقالات

آسانسور مغناطیسی

یکی دیگر از انواع آسانسور ها که در بسیار از امکان خاص کاربرد دارد اسانسور مغناطیسی است با تیم اسانسور یاران همراه باشید تا با

بیشتر بخوانید »
براکت
قطعات آسانسور

براکت آسانسور

در این مقاله از وب سایت اسانسور یاران میخواهیم به یکی از اصلی ترین قطعات براکت آسانسور بپردازیم پس با ما همراه باشید. کاربرد براکت

بیشتر بخوانید »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *